W sobotę 7 czerwca nasi zawodnicy wzięli udział w kolejnych zawodach, tym razem był to Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych w Opolu. Oprócz polaków startowali także judocy z Niemiec, Białorusi i Czech. Nasza najlepsza zawodniczka Danuta Majcher wygrała swoją kategorię wagową (-48kg) pokonując wszystkie swoje przeciwniczki przed czasem. Także Kerim Ouerfelli zajął 1 miejsce w wadze -73kg wygrywając pięć walk na ippon w pięknym stylu, dzięki czemu został wybrany najlepszym judoką turnieju. Ponadto Mikołaj Podgórski zajął 5 miejsce w kategorii -81kg i jest to jego, jak dotąd, najlepszy wynik na zawodach takiej rangi. Te indywidualne osiągnięcia przełożyły się również na sukces drużynowy i w klasyfikacji medalowej MKS CM Jordan Kraków uplasował się na 3 pozycji, na 25 klubów, których zawodnicy stanęli na podium.